Istanbul Sensörler Algılayıcı Cihazlar’ın (ISAC) Kuruluşu 2009 yılına dayanmaktadır. Türkiye’de  algılayıcı cihazlar konusunda, profesyonel ekibiyle beraber  sektöründeki en önemli firmalardan biri olmayı başarmıştır.

İletişim

Şerifali Mah. Emin Sk. No: 51/5 Ümraniye / İSTANBUL

bilgi@isac.com.tr

0216 520 31 50

0216 520 31 80

EMNİYET (SAFETY)

Halatlı Emniyet Switch

Makine emniyeti endüstri ve imalatın temelini oluşturur. Durum böyle olunca makinelerde emniyetin sağlanması adına çeşitli çözümler üretilmiştir. Bunun beraberinde daha farklı çözümler de üretilmeye devam etmektedir. Bir makinenin tüm çalışma alanında emniyetinin arttırılması önemlidir. Halatlı emniyet switchler, makine otomasyonunda acil durdurma için etkin bir çözümdür.

İlginizi Çekebilir: Kapasitif Sensör

Halatlı Emniyet Switch Neden Kullanılır?

Halatlı emniyet switch, personelin bir konveyör boyunca her noktada emniyetinin sağlanmasında rol alır. Aynı zamanda ekipmanı korumak için de acil durdurma emniyet çözümü oluştur. Halatlı emniyet switch kullanımı ve kurulumu son derece basit olan bir çözümdür.

Halatlı switchler, tehlikeli makinelerde acil durdurma işleminin gerçekleştirme gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır. Tasarım olarak kompakt ve ergonomik bir yapı barındırmaktadır. Halatlı emniyet switch zorlu ortamlar için sağlam metal gövdeye sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede en zorlu ortamlarda dahi EN/ISO 13850, EN/IEC 60947-5-5 uyarınca kullanılabilir.

Halatlı switchler, tehlikeli makinelerde acil durdurma işleminin gerçekleştirme gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.
Halatlı switchler, tehlikeli makinelerde acil durdurma işleminin gerçekleştirme gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Telemecanique Sensors Preventa XY2 Halatlı Emniyet Switchleri

– 30, 70, 100 ya da 2 x 100 metreye kadar uzunluklara sahip kablo

– Sağda veya solda sabitlemeye göre iki taraflı kullanım

– 2 ya da 3 kontaklı

– IP65 koruma sınıfı

– CE ve UL / CSA onaylı

– Anahtarlı ve anahtarsız tahliye basmalı butonlu sıfırlama

– Gerginlik ve kontak durumun göstergesi

– Kontak durumları için gösterge

Halatlı emniyet switchler hakkında hızlı teklif almak için hemen formu doldurun!

  ISAC İletişim Formu

  Firma emailiniz ile formu doldurmanızı rica ederiz. Uzman ekibimiz sizlerle en kısa sürede iletişime geçecektir.

  Editör

  İstanbul Sensörler

  Istanbul Sensörler Algılayıcı Cihazlar’ın (ISAC) Kuruluşu 2009 yılına dayanmaktadır. Türkiye’de algılayıcı cihazlar konusunda, profesyonel ekibiyle beraber sektöründeki en önemli firmalardan biri olmayı başarmıştır.

  Bir Yorum Bırak

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir