Istanbul Sensörler Algılayıcı Cihazlar’ın (ISAC) Kuruluşu 2009 yılına dayanmaktadır. Türkiye’de  algılayıcı cihazlar konusunda, profesyonel ekibiyle beraber  sektöründeki en önemli firmalardan biri olmayı başarmıştır.

İletişim

Şerifali Mah. Emin Sk. No: 51/5 Ümraniye / İSTANBUL

bilgi@isac.com.tr

0216 520 31 50

0216 520 31 80

Akıllı Kameranın faydalarını ve güçlü bir Görüntü Sistemini tek bir platformda birleştirir. Akıllı bir kamera kullanılarak elde edilen benzersiz görüntü netliği, basit kurulum, hızlı montaj ve gelişmiş optik performans sağlar.

  • Kristal netliğinde görüntü kalitesi
  • Gerçek Renk İşleme (16 milyon renk)
  • C-mount ve Akıllı Kameralar
  • EtherNet/IP ve TCP/IP iletişimi

Esnek akış konfigürasyonu

Xpectia-Lite, FQ serisi sensörlerden akıllı kamera teknolojisini destekler. Bu, başka optikler ve aydınlatma olmadan, kameranın makineye hızlı ve kolay bir şekilde takılmasına imkan verir. Kristal netliğinde görüntüler, yüksek güçlü aydınlatma ve parlamayı ortadan kaldıran polarizasyon filtresi kullanılarak kolayca yakalanabilir.

Basit çalışma

Xpectia-Lite tarafından, örneğin boyut ölçümleri, çeşitli arama öğeleri (kalıp, kontur), kusurlar, kenar ve sayma aletleri gibi 20’den fazla işleme öğesi sağlanmaktadır. Bu işleme öğeleri, dallar ve döngüler sunan bir akış programında birleştirilebilir. Bu, kompakt görüntü sensörleri için esneklikte yeni bir boyut sunar.