Istanbul Sensörler Algılayıcı Cihazlar’ın (ISAC) Kuruluşu 2009 yılına dayanmaktadır. Türkiye’de  algılayıcı cihazlar konusunda, profesyonel ekibiyle beraber  sektöründeki en önemli firmalardan biri olmayı başarmıştır.

İletişim

Şerifali Mah. Emin Sk. No: 51/5 Ümraniye / İSTANBUL

bilgi@isac.com.tr

0216 520 31 50

0216 520 31 80

OMRON mobil robotlar, üretimde ve lojistik operasyonlarında üretkenliği önemli ölçüde artırmak amacıyla tasarlanmış otonom mobil robotlardır (AMR’ler). OMRON mobil robotlar verimliliği artırır, hataları ortadan kaldırır, malzeme izlenebilirliğini geliştirir ve çalışanların karmaşık insan becerileri gerektiren görevlere odaklanmasına imkan tanır. Ayrıca, geleneksel AGV’lerin aksine, mobil robotlarımız tesisin mevcut kurulumu içerisinde hareket edebilir ve yüksek bedelli altyapı yatırımları gerektirmez.

LD-250: LD ailesinin en güçlü üyesi
OMRON, 250 kg yük kapasitesine sahip en yeni otomatik mobil robotu olan LD-250’yi piyasaya sunuyor. LD-250, sektör lideri LD-90’da kullanılan test edilmiş ve kanıtlanmış teknolojiyi temel alır. LD-250, bir Araba Taşıyıcı modeline entegre edilerek 250 kg olan normal yük kapasitesi iki katına, yani 500 kg’a kadar çıkacak şekilde yükseltilebilir.
Müşterilerin daha büyük ve daha ağır yükler yüklemesine olanak tanırken daha ağır yüklerle daha az sayıda sefer yapmasını sağlayarak yatırım getirisini artırır. Böylece daha az ekipmanla daha fazlasını yapabilirsiniz.